info@vardagsfrid.se   010 – 516 43 00

Kontakt

Kundtjänst & Nya kunder:
Telefon: 010 – 516 43 00
E-post: info@vardagsfrid.se
Öppettider: Vardagar 8.00 – 17.00

Bokningar, schemaläggning, arbetsledning 010-516 43 00:

Kundtjänstsansvarig
Mikaela Fernandez
Mikaela.Fernandez@vardagsfrid.se

Regionschef City, Lidingö, Syd
Mariella Evasdotter
Mariella.Evasdotter@vardagsfrid.se

Regionschef Väst, Sundbyberg och Solna
Emma Lundén
Emma.Lunden@vardagsfrid.se

Regionschef Norr & Patrullbil
Anna-Lena Alici
anna-lena.alici@vardagsfrid.se

Kontorsstädning – Kontorsfrid
Emma Lundén
Emma.Lunden@vardagsfrid.se

Driftchef Stockholm
Susanne Samuelsson
Susanne.Samuelsson@vardagsfrid.se
010-516 36 77

Personalfrågor, Rekrytering
Fredrik Malmgren
Fredrik.Malmgren@vardagsfrid.se
0722-51 10 36

Ekonomi
ekonomi@vardagsfrid.se
010-516 43 00

Marknad och samarbeten
Torkel Kristoffers
torkel.kristoffers@vardagsfrid.se
0722-51 22 88

Besöksadress:
Vardagsfrid AB
Adolfsbergsvägen 29, våning 5
168 67 Bromma

Fakturaadress:
Vardagsfrid AB
c/o Bankgirocentralen BGC AB
FE 301, BGC-id FRX9451
105 69 Stockholm

Hitta till Besöksadressen i Bromma:

Övriga uppgifter:
Organisationsnummer: 556882-6175
Bankgiro: 848-6714

Företaget har Kollektivavtal med ALMEGA och Kommunal, F-skattesedel, är momsregistrerade och betalar ansvarsförsäkring.

Söker du kontorsstädning i Stockholm? Besök vårt systerföretag - www.kontorsfrid.se